Telebim

IMG_5321Reklama na telebimie to jedna z najskuteczniejszych i najnowocześniejszych form pozyskania potencjalnych klientów. Tym, co wyróżnia nasz ekran ledowy na tle konkurencji jest wysoka jakość obrazu, która utrzymuje się w każdych warunkach atmosferycznych, korzystna lokalizacja oraz wysoka częstotliwość emisji reklam, dlatego wiele firm i przedsiębiorców decyduje się na współpracę właśnie z nami.

Telebim przy ul. Polnej 14 w Kaliszu usytuowany jest w Centrum Handlowym, w którym znajdują się takie marki jak: „PSS Społem”, „Rossmann”, „Radość”, „Allianz”, ,,Kik” oraz wiele innych. Dogodny parking umożliwia stały napływ klientów, a więc także zwiększoną oglądalność reklam. Ponadto sąsiedztwo z jedną z głównych ulic- Górnośląską (blisko ścisłego centrum miasta) oraz obecność przystanków autobusowych powoduje wzmożony ruch pieszych.

Z korzyścią dla Państwa wybraliśmy najbardziej optymalne godziny emisji reklam: telebim działa w godzinach- minimum od 12:00 do 21:00 od poniedziałku do piątku, w soboty od 9:00 do 15:00. Z doświadczenia wiemy, że w tych godzinach panuje w naszym Centrum Handlowym największy ruch i oglądalność reklam jest wtedy największa.